Vücudunuzu bakıma sokma zamanı geldi

admin , Mart 16, 2009 Yazdı

Ürünün içeriği: Elma şırası sirkesi ekstraktı (7%), krom pikolinat (%12), soya lesitin, vitamin B3, vitamin B5, çinko, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, vitamin B11, vitamin B12, yardımcı madde (ayçiçeği yağı), boyar madde, emulsifiye (gliserin), su, koyulaştırıcı (balmumu), balık jelatini.

Havalar yavaş yavaş ısınırken, üzerimizdeki paltoları, ceketleri bir bir çıkartıp ince kıyafetler giyme zamanına çok az kaldı… Diyetlerin son dönemdeki olmazsa olmazı gıda diyet ürünleri oldu. Diyet ürünleri, metabolizmayı hızlandırıcı ve yağ yakıcı özellikleriyle diyetin verimliliğini arttırıyorlar. Son günlerde en fazla göze çarpan diyet ürünlerinden biri de ‘NuSlank Elma&Krom’.

TOKSİNLERİ ATIYOR!
Elma sirkesi vücuttan toksinlerin atılmasında gerçekten etkili bir madde… Elma sirkesi, ‘Nuslank Elma& Krom’da yan etkileri önlenerek vücut için en uygun dozajda ayarlaması yapılarak kullanıldı. Krom ise açlık hissinin kontrol altına alınmasında görev alıyor. İnsülinle direkt etkileşerek, ani acıkmaların ve tatlıya saldırmamızın önüne geçiyor. Ayrıca vücuttaki yağ miktarının azaltılmasını ve kas miktarının arttırılmasını destekliyor… Soya lesitin, vücuda giren yağların depolanmadan yakılması ve kolesterolü düşürücü etkisiyle son dönemde daha da fazla dikkat çekici bir madde…

Nasıl kullanılır?
Her diyette önerildiği gibi günde yarım saatlik yürüyüşler ve en az 1.5 lt su içimiyle desteklendiğinde, ‘NuSlank Elma& Krom’ metabolizmanızın hızlanmasına yardımcı oluyor. Diyetin ve sporun etkinliğini arttırarak; haftalık hedeflemelerde 1.5-2 kg’a kadar kilo vermenize yardımcı oluyor.

Öğün sırasında su ile günde 1 adet olarak alınmalıdır. Daha etkin olması için egzersiz ve diyet şart. Uzmanlar, doz aşımı halinde tamamen bitkisel ekstraktlardan ve balık jelatininden imal edildiğinden vücutta hiçbir yan etki oluşturmadığını belirtti. 6 ve üzeri fazla kilosu olanlar; sabah kahvaltısından 20 dakika önce 1 adet ve akşam yemeğinden 20 dakika önce 1 adet olmak üzere günde 2 adet kullanmaları önerilmektedir.

Etkileri

İçerisindeki elma şırası sirkesi ekstraktı, krom pikolinat, soya lesitin ve çeşitli vitaminler ile kilo vermeye, yağ kaybını hızlandırmaya, tatlıya olan ihtiyacın kontrol altına alınmasına, daha zinde olmaya yardımcı olur. Vücuttaki insülin oranını düzenleyerek hücrelerdeki glikoz kullanımını artırır. Kabızlığı önleyerek hazmı ve şişkinliği giderir. Kolesterolü kontrol altına almaya yardımcıdır.

ADET AĞRILARINI GİDERİR
Kadınların genel problemleridir adet ağrıları. Diyet esnasında güçsüz kalan vücudunun direncini artırarak adet ağrılarının giderilmesinde etkindir. Metabolizmanın daha hızlı çalışmasına ve kalorilerin kısa sürede yakılmasına yardımcıdır…

UYARI
Herhangi bir ilaç kullanmaktaysanız, hamileyseniz ya da bebek emziriyorsanız doktorunuza danışınız. İnsüline bağımlı diyabet hastaları kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır. Bu ürün herhangi bir rahatsızlığın veya hastalığın teşhisi, tedavisi veya önlenmesi amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir, gıda takviyesidir.

2 Yorum “Vücudunuzu bakıma sokma zamanı geldi”

  1. webbie
    21:20 ,Nisan 12th, 2009

    Bu ürün en uygun fiyatlar şu anda piyasam.com adlı alışveriş sitesinde satılmaktadır.

  2. esra
    16:16 ,Ekim 9th, 2013

    Cilt bakımın ve nem ihtiyacım için yeni bir ürün keşfettim. Bıonem. Yüzüm için mimoza çiçeği özü, vucut için ise elma çiçeği özünü kullanıyorum. Çok memnunum. kokusu ve etkisi bir harika.

Yorum Yazınız.