Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliği

admin , Şubat 25, 2009 Yazdı

Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliği

Kozmik beden temizliği ilkbahar ve sonbaharda yapılır. İlkbaharda mart, nisan, mayıs; Sonbaharda eylül, ekim ve kasım aylarıdır. Bunun dışında detoks yaptırmaya çalışırsanız başarı şansınız azalır. Gününü bilmeden detoks yapanlar, yanlış yaparlar. Ayın gittiği gün sen suyu çekmeye çalışırsan, çıkaramazsın.

Bahar ayındaki beden temizliği mart ayının 7 ile 14’ü arasında yapılacak. İlk gün bir kırmızı pancar, havuç, lahana, maydanoz ve ıspanak bunların hepsi sıkılıp ve bir bardağına 1 tatlı kaşığı zeytinyağı konularak, her sabah iki bardak aç karnına içilecek. Öğlenleri ve akşamları bir gün kereviz, bir gün pırasa, bir gün ıspanak çorbası yapılıp tüketilecek.

Ayrıca her sabah sulu lavman setiyle lavman yapıyoruz. Aralarda tüm sebze meyve çaylarını içebiliyorsunuz. Üçüncü günden itibaren badem ve ceviz tüketebilirsiniz. Bu sırada et, tavuk, süt ürünleri, peynir, beyaz ekmek, siyah çay tüketmek kesinlikle yasak. Bunların hepsi 7 gün boyunca yapılır. Son gün bir bardak zeytinyağı ve bir bardak limon içip yatıyoruz. Bu yöntemle karaciğer ve safra kesesi ısıtılmış oluyor. Uyandığınızda vücudunuzdan çıkanlara baktığınızda sizde şaşıracaksınız.

10 Yorum “Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliği”

 1. sevgi
  18:08 ,Mart 1st, 2009

  hoam tv de 7.ci gün demiştiniz nette 8.ci gün diyor hangisi doğru

 2. halil ibrahim
  19:45 ,Mart 4th, 2009

  hocam bu reçeteyi kullanırken hangi tür ekmeği tüketecez..

 3. zehra
  16:39 ,Mart 8th, 2009

  et ,süt, peynir ,hariç diğer şeyleri yiyebilir miyiz=kepek ekmeği,salça ,tuz kullanabilirmiyiz.

 4. filiz
  13:45 ,Mart 12th, 2009

  hocam bir dolu siteniz var hepsinde ayrı ayrı birşey yazıyor hangisi doğru acaba ben şuan yapıyorum ve 6. gündeyim yanlış birşey uyguladım mı acaba bu diger siteri okuduktan sonra içimde şüphe uyandı yanlış bişey yaptım mı diye birde mart nisan mayıs bu 3 ayda yapsak birşey olurmu beni bilgilendirirseniz çok sevinirim .

 5. sebamed
  17:25 ,Mart 13th, 2009

  hocam ben pzt basladım fakat yagı dolunaydan dolayı bu gece mı içmem lazım yoksa 7 gun tamamlayıncamı lutfen bana yardımcı olun
  yaptıklarım bosa gıtmesın

 6. ayşe
  12:07 ,Mart 16th, 2009

  bende mart ayındakini kaçırdım nisanda da var mı?Bide ben çok zayıfım sorun olur mu?duyduğuma göre 3 kilo falan verliuomuş beni bilgilendirirseniz sevinirim.

 7. bahar
  21:49 ,Mart 17th, 2009

  ben yaptım,bir işe yaramadı.hele o son akşam içtiğim yağ limon ömrümden yıllarımı aldı.o nasıl mide ağrısıdır hayatımda yaşamamıştım..yapacak olan varsa özellikle midesi hassassa sakın içmesin..o kbus geceyi ömrümde unutamam.ölüyorum sandım

 8. NİL
  09:42 ,Mart 30th, 2009

  hocam zeytinyağı içmemiz şartmı midemi bulandırıyor

 9. İBRAHİM
  17:29 ,Mayıs 6th, 2010

  değerli hocam kozmik beden temizliğinin aydınlık ve karanlık dönemlerini anlayamadım.hangi dönemde uygulamak daha faydalıdır?

 10. dilek
  09:51 ,Temmuz 20th, 2010

  merhaba hocam ben 34 yaşında ev hanımıyım 5 ay önce bende düşük şeker hastalığı ve menepoz başladı çok sıkıntılı günler geçiriyorum sizi basından ve kitablarınızdan takip ediyorum acaba benim içinde bir umut varmıdır.
  saygılar.

Yorum Yazınız.